Kurumsal


Kurumsal

Ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan bilgisayar markalarından birisi olan Apple ürünleri bunun yanında mobil cihaz segmentinde de önemli bir yer edinmiş vaziyettedir. Apple ürünleri masa üstü cihazlar kadar mobil cihazlarda da önemli bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Bu nedenle de servis hizmetlerinin yerine getirilmesi hem telefonlar hem de bilgisayarlar açısından kullanıcı memnuniyeti açısından önemlidir.

Ülkemizin önemli Apple servisi firmalarından birisi olarak yıllardan bu yana sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Aynı zamanda sunduğumuz servis hizmetlerinin yerine getirilmesi ile birlikte gerek ofis çalışmalarının gerekse de iletişim hizmetlerinin aksamadan yerine getirilmesi mümkün olabiliyor. Siz de en iyi deneyim için bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Apple Servisi Hizmetleri

Sunulan hizmetler arasında yazılım hizmetleri ya da donanım hizmetleri gelir. Bunun yanında Apple servisi hizmetleri arasında aksesuar çözümleri de bulunur. Cihazların ekstra özelliklerinden yararlanmak isteyenler servis hizmetlerinden bu desteği alabilirler. Cihazların çalışmasında yaşanan sorunlar çoğunlukla servis hizmetleri ile giderilir. Fakat çoğunlukla bu hizmetler donanım bazlı sorunları aşmada benzersiz olarak nitelenebilirler.

Apple servis hizmetleri kapsamında bilgisayarlardan ziyade yaygın olarak kullanılan mobil cihazlar ön plana çıkar. Ülkemizde hayli geniş bir iphone kullanıcısı olduğundan dolayı bu kitlenin servis hizmet taleplerini itina ile yerine getiren bir firma olarak ön plana çıkarız. Aynı zamanda sunduğumuz hizmetlerin temini aşamasında bizlere internet sitesi ya da telefon numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sizlere Hangi Hizmetleri Sunuyoruz

Sizlere sunduğumuz hizmetler arasında uzaktan destek hizmetleri başta olmak üzere parça değişimi gibi hizmetler de bulunmaktadır. Garantili parça değişimi yeni aksesuar takılması ve temini gibi hizmetleri bizden alabilirsiniz. Müşteriler açısından önemli bir sorun olan Apple servisi bekleme sürelerini minimum seviyeye indirerek iletişimi kesintisiz sürdürmenize imkân tanırız.

Bu hizmetlerin temini aşamasında bizden garanti teslim süreli hizmetler alabilirsiniz. Uzun süreler cihazlarından uzak kalmak istemeyenler açısından bu hizmetlerin temini büyük önem taşır. Aynı zamanda servis hizmetlerinin yerine getirilmesi aşamasında sizlere yardımcı olan firmamız ürünlerinizin hızlı bir şekilde yeniden eski formunda çalışabilmesine imkân tanır. Siz de servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.